Kvapky MultiSlim: Viac informácií o nových drog v kvapky – bojuje nadbytok tukového tkaniva. Riadenie 2019

0
(Last Updated On: 17 marca, 2020)

Obezita je významnou příčinou nemocnosti, invalidity a předčasné smrti. Zvýšené BMI je dle WHO hlavním rizikovým faktorem chronických nemocí jako kardiovaskulární nemoci (onemocnění srdce a mrtvice), diabetes mellitus 2. typu, poruchy pohybového aparátu (zejména osteoartritidy) a některé druhy rakoviny.

Riziko uvedených nemocí se zvyšuje s nárůstem BMI. Předpokládá se, že obezita ovlivňuje riziko vzniku diabetu 2. typu ze 60 %, obezita se podílí na vzniku hypertenze a ischemické choroby srdeční více než 20 %, a na rozvoji některých nádorů se obezita podílí 10–30 %. Mezi další přidružená onemocnění obezity se řadí onemocnění žlučníku, steatóza jater a syndrom spánkové apnoe.
Zatímco BMI je jednoduchý ukazatel, užitečný pro celkové populace, pro předpověď rizika u jedinců je jej třeba považovat pouze za hrubé vodítko. Množství a umístění tělesného tuku je přesnějším ukazatelem zdravotních rizik spojených s obezitou. Viscerální tuk, a to zejména v oblasti břicha, má větší souvislost s diabetem 2. typu a kardiovaskulárními onemocněními než BMI. Proto měření centrální obezity, např. pomocí obvodu pasu, poskytuje přesnější míru zdravotních rizik spojených s obezitou.

Z hodnoty BMI indexu však nie je možné určiť, akým spôsobom je tuk v tele rozložený, čo je veľmi dôležité – nadmerné množstvo tukových zásob v oblasti brucha totiž môže vyústiť v závažné zdravotné problémy.

Pri zisťovaní spôsobu rozloženia tuku v tele sa môžeme dobre orientovať podľa obvodu pása. Činí-li obvod pása u muža 94–102 cm a u ženy 80–88 cm, znamená to, že množstvo tuku uloženého v brušnej oblasti je u daných jedincov príliš veľké. V dôsledku toho sú vystavený vyššiemu riziku vzniku zdravotných problémov i v prípade, že hodnota ich BMI je úplne alebo takmer normálna.

Väčšinu z týchto problémov je však možné výrazne zlepšiť už pomocou relatívne malého váhového úbytku (10–15%), predovšetkým v prípade, že zároveň dôjde ku zvýšeniu fyzickej aktivity. Liečba nadváhy by mala preto zahŕňať predovšetkým diétne opatrenia a primeranú fyzickú aktivitu vzhľadom k zdravotnému stavu.

Redukce nadváhy je složitý proces, a má-li být úspěšný s trvalými výsledky, je třeba mít dostatečné znalosti a dodržovat přesně stanovený program. Někteří lidé si s nadváhou poradí sami, ale je rozumné vyhledat pomoc dietologa, než vám problém přeroste přes hlavu. Pamatujte, že čím dříve si uvědomíte, že něco není v pořádku, tím snazší bude proces návratu k normálu a tím větší bude i šance na zdárné dosažení cíle.

Kvapky MultiSlim – účinky, skusenosti, ako pouzivat?

MultiSlim je jedinečný zdravý produkt nové generace s přírodním složením, který detoxifikuje vaše tělo a díky kterému zhubnete rychle a trvale. Funguje OKAMŽITĚ a zrychluje metabolismus tím, že nejdříve útočí na oblasti s největším množstvím přebytečného tuku (takzvané „problémové partie“).

MultiSlim je revolučním výrobkem na podporu hubnutí a kontrolu váhy, jednoduše se používá a je vhodný pro všechny, kteří se potřebují rychle zbavit přebytečných kil. Také je vhodný pro lidi, kterým se při hubnutí váha zastavila a nejde s ní dál pohnout. Obsahuje jablečný pektin, forskolin a výtažek z Artstrok.

Podle výrobce také dochází k tomu, že produkt MultiSlim daným zrychlením metabolismu dokáže to, že nejenom urychlí spalování tuku v celém těle. Podle výrobce dochází i k tomu, že se primárně zaměří na oblasti, kde je přebytečného tuku nejvíce. Toto už je však třeba brát spíše s rezervou, jelikož pokud člověk tloustne, tak se většinou tuky ukládají po celém těle, a stejně tak dochází i k jejich spalování. Na druhou stranu tam, kde je tuku nejvíce, jsou také výsledky nejdříve vidět. Když si shrneme další účinky, které by měl tento produkt mít, jsou to tyto:

 • Eliminuje ukládání dalších tukových zásob
 • Urychluje rozpady tuků
 • Zachovává nabranou svalovou hmotu
MultiSlim

Není to jenom hubnutí, které by měl MultiSlim podporovat. Pokud se podíváme na detailní popis produktu, uvádí výrovce také to, že je to výrobek, který dokáže výrazně pomoci také lidskému zdraví. A to hned v několika konkrétních oblastech. Ani na ty naše recenze rozhodně nesmí zapomínat. Pokud jde o to hlavní, patří sem:

 • Zlepšení stavu jater a žluči
 • Správné udržování žaludečních šťáv
 • Normalizace hladiny cukru v krvi

Kvapky MultiSlim cena, predaj, kde kúpiť?

Objednávka musí byť umiestnené na pôvodnej webovej lokalite výrobcu.
Máte zaručené, že dostanete najlepšiu cenu a originalita výrobku.

Onemocnění související s obezitou

 • Trávicí trakt a jaterní potíže:
  gastroezofageální reflux
  tvorba žlučových kamenů
  pankreatitida (zánět slinivky břišní)
  hiátová hernie, kýla
  jaterní steatóza – „ztučnění“ jater
 • Kardiovaskulární systém:
  vysoký tlak
  ICHS – ischemická choroba srdeční, infarkt myokardu
  arytmie
  cévní mozkové příhody
 • Nádorová onemocnění:
  tlustého střeva a konečníku
  dělohy a vaječníků
  prsu
  žlučníku
  žlučových cest
  pankreatu
  jater
  prostaty
  ledvin
 • Pohybový aparát:
  zátěž kloubů a páteře, zejména kloubů dolních končetin, kyčlí
 • Psychosociální komplikace:
  diskriminace ve společnosti
  malé sebevědomí
  deprese, úzkost
  poruchy příjmu potravy

MultiSlim Prísady. Čo obsahuje?

Informácie o produkte komponenty sa nachádza na webovej lokalite výrobcu MultiSlim.

 • Výťažok z artičokov
 • Výťažok z forskolínu
 • Jablkového pektínu
 • Stevia
 • Malinová príchuť

Kvapky MultiSlim recenzie forum, skusenosti. Čo hovoria používatelia?

MultiSlim získal veľkú popularitu vďaka svojej vynikajúcej účinnosti a pozitívnym účinkom na organizmus.
Testy, užívateľské a odborné recenzie sú základnými kritériami nášho hodnotenia výrobkov, niektoré informácie pochádzajú od výrobcu.
Napriek širokej ponuke na trhu v súčasnosti neexistuje žiadny produkt na predaj, ktorý by zodpovedal MultiSlim.


Sending
User Rating 5 (1 vote)

Odkedy si pamätám, bolo varenie mojou vášňou, rovnako ako tvorenie nových kuchárskych receptov a šport. Preto som sa rozhodla dokončiť dietetiku a telesnú výchovu. Žijem a pracujem v Bratislave. Neustále rozširujem svoje vedomosti, zúčastňujem sa kurzov a školení v oblasti výživy a kozmetológie. Opakujem všetkým svojim pacientom, že spôsob, ako si udržať štíhlu postavu, je spojenie zdravej výživy s pravidelným cvičením, vhodnou suplementáciou a konzistenciou. Vo voľnom čase rada píšem, preto sa snažím nakaziť ľudí získanými znalosťami aj v mnohých internetových publikáciách.

Share.

We are using cookies on our website

Please confirm that you accept our Privacy Policy. Privacy Policy